Interni poziv študentkam in študentom k oddaji predlogov za uvrstitev v objavo e-glasila kULturnica

Univerza v Ljubljani poziva svoje študentke in študente k sodelovanju pri izvedbi aprilske številke e-glasila kULturnica. V ta namen smo objavili interni poziv študentkam in študentom Univerze v Ljubljani k oddaji predlogov za uvrstitev v objavo e-glasila kULturnica, s katerim vabimo študentke in študente k umetniški interpretaciji pojma družba.

Svoj predlog za uvrstitev oddajte skupaj s prijavnim obrazcem na naslov  najpozneje do ponedeljka, 4. aprila 2022, do 23.59.

Izbor treh predlogov, potrjenih na Svetu za umetnost Univerze v Ljubljani, bomo objavili v aprilski številki kULturnice, ki izide v ponedeljek, 25. aprila 2022, in jih nagradili z denarno nagrado v višini 500 EUR (bruto znesek).

Več o področju internega poziva, pogojih sodelovanja in poteku izbora najdete v besedilu internega poziva.

2. številko kULturnice si lahko preberete tukaj.