Informativni dan o priložnostih EUTOPIE in RSFin RSF

Univerza v Ljubljani vabi, da se v torek, 15. marca, ob 13.30 na Zoom povezavi udeležite virtualne predstavitve priložnosti v okviru zveze EUTOPIA za študentke, študente, raziskovalce, raziskovalke in zaposlene. Predstavili bodo tudi povezane institucionalne aktivnosti in programe, ki so jih razvili s pomočjo Razvojnega stebra financiranja.

EUTOPIA je učna in raziskovalna skupnost desetih evropskih univerz, ustanovljena z namenom aktivnega sodelovanja pri ustvarjanju in prenovi skupnega visokošolskega prostora. UL prek Zveze EUTOPIA ponuja številne priložnosti za okrepitev mednarodnega sodelovanja v obliki pilotnih medinstitucionalnih razpisov, inovativnih programov mobilnosti, številnih usposabljanj ter drugih priložnosti za učenje in raziskovanje v okviru skupnih projektov in pilotnih iniciativ.