Ajkec z drobnogledom – otroška razstava del z likovnih delavnic

Akademija za likovno umetnost in oblikovanje (UL ALUO) in Moderna galerija v Ljubljani (MG+) vabita na odprtje razstave slik, nastalih na delavnicah za osnovnošolce Ajkčeve nove zgodbe – Ajkec z drobnogledom v letih 2022–2023, ki bo v četrtek, 16. marca 2023, ob 18.00, v MG+, Cankarjeva 15.

Na dogodku bo igral pihalni orkester Glasbene šole Franca Šturma, ob odprtju pa bo potekalo tudi vodstvo po razstavi Od blizu.

Veselimo se vašega obiska!

Delavnice, razstavo in odprtje razstave so omogočili:
Moderna galerija, UL ALUO, Društvo restavratorjev Slovenije, Glasbena šola Franca Šturma Ljubljana, Rotary Club Ljubljana, Zavod za gluhe in naglušne Ljubljana;
Martin Dukarič, Vid Pupis, Petra Rezar, Petra Juvan, Ana Sterle, Gregor Kokalj, študenti UL ALUO, UL NTF, UL AGRFT in UL PEF.

Vsem zares najlepša hvala!