Zadnji rok za prijavo na IDEM 21

Letošnje 21. mednarodno oblikovalsko izobraževalno srečanje IDEM 21 (International Design Education Meeting) bo potekalo od 14. do 21. oktobra 2016 v Izraelu.

Enotedenske mednarodne delavnice IDEM 21 ponujajo prostor za kreativne izmenjave znanj med študenti, učitelji in profesionalci z vseh področij oblikovanja. Od leta 1985 do danes se je po svetu, leta 2014 tudi v Sloveniji, odvilo že dvajset tovrstnih srečanj. Na njih redno sodelujejo priznane šole oblikovanja z vsega sveta, tudi UL ALUO.

Prijave na letošnje srečanje IDEM 21, ki bo potekalo od 14. do 21. oktobra 2016 v Hadassah-Neurim school & youth village v Izraelu, so odprte na povezavi tukaj.

IDEM 21_vabilo

Za več informacij o prijavi in preteklih IDEM dogodkih se študentje lahko oglasite tudi v tajništvu oddelkov za oblikovanje na Dolenjski 83.