Študenti IO spoznali najsodobnejše trende oblikovanje transportnih sredstev

Od 21. do 23. februarja 2018 so na Oddelku za industrijsko in unikatno oblikovanje UL ALUO gostili strokovnjaka za oblikovanje avtomobilov Lutza Fügenerja z visoke šole za oblikovanje Hochschule Pforzheim v Nemčiji.

V okviru Javnega razpisa MIZŠ “Krajša in daljša gostovanja tujih strokovnjakov in visokošolskih učiteljev na slovenskih visokošolskih zavodih v letih 2016-2018” je pod njegovim vodstvom pri predmetu Načrtovanje – Industrijsko oblikovanje potekala 3-dnevna delavnica oblikovanja transportnih sredstev. Študenti 3. letnika 1. stopnje in študenti 2. stopnje smeri Industrijsko oblikovanje so tekom delavnice izvedli konkretne naloge, vezane na prihodnost mobilnosti.

Organizacija delavnic: izr. prof. Jure Miklavc
Koordinacija: Mateja Vidrajz

Naložbo sofinancirata Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada in Republika Slovenija.

Foto: Mateja Vidrajz