Rektorjeva nagrada za naj inovacijo Univerze v Ljubljani 2015

Univerza v Ljubljani in Ljubljanski univerzitetni inkubator (LUI) že peto leto zapored razpisujeta Rektorjevo nagrado za naj inovacijo Univerze v Ljubljani.

V tekmovalni nabor lahko raziskovalci, študenti in mlajši diplomanti Univerze v Ljubljani prijavijo tehnološke in ne-tehnološke inovacije, pa tudi inovativne podjetniške ideje.

Vsi, ki boste z vašimi podjetniškimi idejami in inovacijami izpolnjevali osnovne kriterije prijave, se boste v okviru LUI lahko vključili v brezplačno usposabljanje za komercializacijo inovacije ter svetovanja iz upravljanja in zaščite intelektualne lastnine.
Imeli boste možnost LUI mentorstva in povezovanja z investitorji. Dobili boste pomoč pri predstavitvi vaše podjetniške ideje oz. inovacije pred investitorji in člani komisije.

Avtorji treh najbolj perspektivnih inovacij bodo prejeli denarno nagrado iz Rektorjevega sklada, v skupni vrednosti 6000 evrov, ter pomoč pri komercializaciji inovacije.

Prijave zbiramo do 16. januarja 2015.
Prijavni obrazec in več informacij najdete na www.lui.si.
Na voljo smo vam tudi na info@lui.si in telefonski številki 01 620 34 80 (Urška Simčič)