Proglasi študentov ALUO in FF: Univerza danes

Jutri, 28. novembra 2018, ob 13.30 se pred Filozofsko fakulteto Univerze v Ljubljani (UL FF) odpira razstava proglasov Prihodnost visokega šolstva v Sloveniji: malo denarja, malo muzike.

Razstavljeni družbenokritični proglasi na temo »Univerza danes« so rezultat kreativnega sodelovanja študentk in študentov Oddelka za filozofijo UL FF in Oddelka za oblikovanje vizualnih komunikacij (UL ALUO) ter revije Mladina.

Študentke in študenti so sodelovali v parih (po en z UL FF in UL ALUO), njihovo delo pa so mentorirali: prorektor UL za področje umetniškega dela prof. Boštjan Botas Kenda, prof. Radovan Jenko (UL ALUO), izr. prof. dr. Janko Lozar Mrevlje (UL FF), Emil Kozole (UL ALUO) in Robert Botteri (Mladina).

Predstavitev so podprli: Svet za umetnost Univerze v Ljubljani, Mladina in TAM-TAM.

Sodelujoče študentke in študenti:

Ajda Auer, Aljaž Andolšek, Dijana Šmigoc, Zala Žagar, Jure Brglez, Sara Sešlar Naraks, Eva Virc, Marin Mestrovic, Dali Regent, Dejan Batrićević, Nika Bergant, Neža Penca, Zmago Švajncer Vrečko, Michaela Selmani, Kaja Vidanovski, Jelka Kaker, Matija Jan, Sara Stevanovič, Nesa Vrečer, Tina Červan, Bine Debeljak, Črt Matè, Anemarija Planšak, Maruša Kovačič, Maruša Nardoni, Mozetič Tina, Sara Svati Sharan.