Izbor projektov študentov ALUO, NTF, FA in BF

V sredo, 16. maja 2018, ob 18.00 vas skupaj z Muzejem za arhitekturo in oblikovanje (MAO) vabimo na večerni dogodek, na katerem bodo štiri fakultete Univerze v Ljubljani predstavile izbor najbolj zanimivih študentskih projektov preteklega leta.

Na dogodku, ki je tokrat v MAO na sporedu že drugič, bodo študentke in študenti UL ALUO, Naravoslovnotehniške fakultete (UL NTF), Fakultete za arhitekturo (UL FA) in študenti krajinske arhitekture Biotehniške fakultete (UL BF) v obliki kratkih 5-minutnih predstavitev predstavili projekte, ki segajo na področja oblikovanja, arhitekture, mode in fotografije.

Pridružil se bo še izbor petih projektov obetavnih slovenskih udeležencev platforme Future Architecture.

Naj ideje ne ostajajo zgolj predstavitve, ampak zaživijo med nami!

Seznam projektov študentk in študentov UL ALUO:

Naslov projekta: Biorazgradljivi lončki
Avtorici: Valentina Arčan in Maja Grobler
Mentorica: izr. prof. Barbara Prinčič
Oddelek: Oddelek za industrijsko in unikatno oblikovanje
Letnica: 2016

Naslov projekta: Revitalizacija črkovne vrste – Pratka
Avtor: Črt Mate
Mentor: izr. prof. Domen Fras
Oddelek: Oddelek za oblikovanje vizualnih komunikacij
Letnica: 2017

Naslov projekta: Ustvarimo Shakespeara