22. 12. 2015

Utrinki z odprtja razstave UO / Steklo in keramika

V Balkonski dvorani Univerze v Ljubljani je v torek, 22. decembra 2015, potekalo odprtje razstave študentk in študentov smeri Unikatno oblikovanje / steklo in keramika, s katero se nadaljuje ciklus predstavitev oddelkov in smeri študija UL ALUO v okviru Sveta za umetnost.

Razstavo sta odprla rektor UL prof. dr. Ivan Svetlik in dekan UL ALUO izr. prof. Boštjan Botas Kenda, ki sta izrazila zadovoljstvo nad uspešnostjo tovrstnega sodelovanja Univerze in Akademije, vodja smeri Unikatno oblikovanje / steklo in keramika prof. mag. Tanja Pak je povedala nekaj besed o zgodovini smeri, dosedanjih uspehih njenih študentov in pričujoči razstavi.

K predprazničnemu vzdušju dogodka so prispevale tudi glasbene točke pevke Brine Vidic, sicer študentke 3. letnika Unikatnega oblikovanja.

Foto: Lucijan Bratuš