Utrinki s podelitev diplom – predbolonjski programi

V Zbornični dvorani Univerze v Ljubljani so 19. in 20. decembra 2016 potekale tri slavnostne podelitve diplomskih listin, za vseh 169 diplomantov, ki so letos zaključili dodiplomski študij na starih univerzitetnih študijskih programih Akademije za likovno umetnost in oblikovanje (UL ALUO).

Diplomske listine so podelili dekan UL ALUO izr. prof. Boštjan Botas Kenda, prodekanja za študijske zadeve izr. prof. mag. Lucija Močnik Ramovš in prodekan za mednarodno sodelovanje in sodelovanje z gospodarstvom doc. Miha Klinar.

Vsem diplomantkam in diplomantom iskreno čestitamo!

Več fotografij z obeh podelitev, ki sta potekali 19. decembra, je dostopnih tukaj, s podelitve, ki je potekala 20. decembra, pa tukaj.

Za fotografije v izvirni velikosti nam pišite na pr@aluo.uni-lj.si (in navedite zaporedno številko fotografije, s katero je označena na FB).