6. 5. 2015

Univerza gre na trg – Elevator Pitch festival

Univerza v Ljubljani vabi vse študentke in študente, da se udeležijo dogodka Univerza gre na trg – Elevator Pitch festival, ki bo v organizaciji Kariernih centrov Univerze v Ljubljani potekal 21. maja 2015, od 10.00 do 14.00, na Kongresnem trgu pred rektoratom Univerze v Ljubljani.

Dogodek bo že tretje leto zapored povezal študente Univerze v Ljubljani in delodajalce ter s tem obeležil zaključek predavanj v letošnjem študijskem letu. Osrednje dogajanje predstavljajo hitri zmenki med študenti in delodajalci, ki bodo letos premierno – prvič v Sloveniji – potekali v avtobusih Ljubljanskega potniškega prometa (LPP).

Festival letos prinaša še več vsebin in interakcije med študenti in delodajalci. Študentom ponuja priložnost, da se delodajalcem predstavijo na drugačen, inovativen način, da se povezujejo in sodelujejo v:

• hitrih zmenkih med študenti in delodajalci,

• ustvarjanju novih mrež in poznanstev,

• pogovoru z delodajalci o vaših idejah in potencialnih skupnih priložnostih,

• delavnicah o poslovnem bontonu na zaposlitvenem razgovoru,

• PIMP MY CV: povratne informacije kadrovikov na vaš CV pod vodenjem strokovnjakov MEKS – mladih ekspertov kadrovske stroke,

• profesionalnem fotografiranju za CV, idr.

Seznam sodelujočih delodajalcev se nahaja na povezavi http://bit.ly/1DcsZQR. Seznam se sproti dopolnjuje.

9.00 – 10.00: Prihod in registracija udeležencev

10.30 – 11.30: HITRI ZMENKI MED ŠTUDENTI IN DELODAJALCI, prvi del

11.30 – 12.30: Povezovanje, druženje, mreženje

12.30 – 13.30: HITRI ZMENKI MED ŠTUDENTI IN DELODAJALCI, drugi del

13.30 – 14.00: Zaključek

PIMP MY CVPAVILJON, spremljevalni program

• Povratne informacije kadrovikov na vaš CV pod vodenjem strokovnjakov MEKS – mladih ekspertov kadrovske stroke
  • Profesionalno fotografiranje za CV

DELAVNICA

• Poslovni bonton na zaposlitvenem razgovoru

PRIJAVA

Na sodelovanje na hitrih zmenki z delodajalci se prijavite preko spletne prijavnice: TUKAJ.

Za vse prijavljene je obvezna udeležba na pripravljalni delavnici, ki bo potekala 13. 5. 2015 ob 9.00 ali 13.00 uri.

FB event: Elevator Pitch Festival

Več informacij o dogodku vam lahko posredujejo:

Ivanka Stritar karierna svetovalka

ivanka.stritar@uni-lj.si • 030 641 648