30. 5. 2018

Študenti ALUO na delavnici projekta Co-Create

15., 22. in 29. maja 2018 je v okviru evropskega projekta Co-Create v prostorih UL ALUO na Dolenjski 83 potekala delavnica CO.DESIGN for Creative Professionals, na kateri so sodelovali študenti UL ALUO.

Na delavnici z naslovom “Graphic design will save the world right after rock and roll does. — David Carson”, ki jo je vodila izr. prof. dr. Petra Černe Oven, so naše študentke in študenti raziskovali stigme, ki v nekaterih področjih oblikovanja spremljajo termin družbeno oblikovanje. Zadnji dan delavnice so zaključili z vajo iz prototipiranja z Lego kockami, za svoje sodelovanje pa so prejeli tudi diplome.

Pri projektu ERASMUS+ KA2: CO-CREATE  sodelujemo s: Creative Region Linz & Upper Austria (Avstrija), University of Art and Design (Avstrija), Deusto University (Španija), Creative Industries Kosice (Slovaška) in European Creative Business Network.

Več informacij o projektu: www.cocreate.training

Cocreate

Partnerji: