10. 9. 2016

Razpored zagovorov diplom v septembru

V mesecu septembru 2016 bodo zagovori diplomskih del starih univerzitetnih študijskih programov in zagovori diplomskih del univerzitetnih študijskih programov prve stopnje potekali po razporedih, ki jih objavljamo v priponkah spodaj.

Ustna predstavitev in zagovor umetniškega in konceptualnega dela, restavratorskega posega oz. načrtovalskega projekta študentov starih programov lahko traja največ 20 minut. Kandidat/ka bo odgovarjal/a na vprašanja članov diplomske komisije 15 minut.

Ustna predstavitev in zagovor umetniškega in konceptualnega dela, restavratorskega posega oz. načrtovalskega projekta študentov programov prve stopnje lahko traja največ 20 minut. Kandidat/ka bo odgovarjal/a na vprašanja članov diplomske komisije 10 minut.

Vse študente, ki vas čaka zagovor, pozivamo, da do 16. septembra 2016 opravite sledeče:

• opravite morebitne manjkajoče izpite in v referat predložite ocene;
  • dostavite manjkajoča potrdila knjižnice o poravnanih obveznostih;
  • poravnate prejete račune za opravljanje zagovora diplomskega dela;
  • poravnate ves ostale obveznosti do UL ALUO (plačilo izpitov, potrdil…).

V kolikor teh obveznosti ne boste opravili, zagovor ne bo možen.

Srečno!

Referat za dodiplomski študij