Prva publikacija projekta Co-Create

Evropski projekt ERASMUS+ KA2: CO-CREATE, namenjen raziskovanju in pripravi novega študijskega programa na področju oblikovanja, pri katerem sodeluje UL ALUO, že daje prve rezultate.

Partnerji projekta, poleg UL ALUO še Creative Region Linz & Upper Austria (Avstrija), University of Art and Design (Avstrija), Deusto University (Španija), Creative Industries Kosice (Slovaška) in European Creative Business Network, so na podlagi nabora dobrih praks iz svojih okolij ter izsledkov srečanj s fokusnimi skupinami pripravili prva skupna izhodišča za pripravo študijskega programa.

Rezultat prvega raziskovalnega dela je nastalo poročilo dobrih praks za krepitev participatornega so-ustvarjanja na področju oblikovanja, ki ga v celoti objavljamo (v priponki spodaj).

Partnerji: