15. 10. 2015

Pri načrtovanju kariere pomaga tudi karierni center

Študentke, študenti, diplomanti, diplomantke

Akademije za likovno umetnost in oblikovanje Univerze v Ljubljani,

pri načrtovanju kariere vam stoji ob strani tudi karierni center!

Tu dobite informacije in nasvete za pripravo pisne in osebne predstavitve potencialnemu delodajalcu, o inovativnih načinih iskanja zaposlitve in samopredstavitve, o zaposlitvenih možnostih, lahko se udeležujete različnih delavnic, obiskov in predstavitev delodajalcev, posvetov, okroglih miz, predavanj, itd., kar vse prispeva k dvigu vaše zaposljivosti in lažjem prehodu na trg dela.

Kontakt: Sabina Ž. Žnidaršič, sabina.znidarsic-zagar@uni-lj.si ali na 030-641 640.

Individualna svetovanja potekajo po predhodnem dogovoru na sedežu KC UL, rektorat UL, Kongresni trg 12.

Za vas organizirajo in izvajajo:

– delavnice,
– osebna svetovanja,
– obiske v organizacijah in predstavitve organizacij na članicah UL,
– različne dogodke: okrogle mize, konference, posvete, ipd.,
– sodelujejo na sejmih in
– organizirajo hitre zmenke z različnimi partnerji na trgu dela.

Da boste vedno na tekočem o vseh aktivnostih, ki jih pripravljajo za vas, se prijavite na prejemanje obvestil in e-novic kariernih centrov UL TUKAJ

Spletna stran univerzitetnega kariernega centra: www.kc.uni-lj.si
Facebook: Karierni centri UL