Posebni gostje ALUO razstave 2017

12. junija 2017 si je ALUO razstavo 2017 ogledalo tudi vodstvo Univerze v Ljubljani ter predstavniki uglednih inštitucij iz Slovenije in tujine, s katerimi UL ALUO že sodeluje oziroma si želi sodelovati v prihodnje.

Dekan, predstojniki in predavatelji UL ALUO so po razstavi popeljali goste z londonske šole za umetnost in oblikovanje Central Saint Martins, Akademije umetnosti Univerze v Novi Gorici, Oddelka za medije in dizajn avstrijske univerze FH JOANNEUM, Umetniške akademije v Splitu, Italijanskega inštituta za kulturo, s Pedagoške fakultete Univerze v Mariboru, iz MAO Ljubljana, Posavskega muzeja Brežice, Galerije Velenje in drugod.

Za prevoz gostov na tri lokacije UL ALUO (Erjavčeva, Svetčeva, Dolenjka) smo poskrbeli v sodelovanju z LPP – Ljubljanskim potniškim prometom.

Več fotografij si lahko ogledate tukaj.

Foto: Teja Gerkman