20. 6. 2014

Living Archive/Živi arhiv – dva nova izbirna strokovna predmeta

V študijskem letu 2014/2015 se bosta v okviru univerzitetnega magistrskega programa 2. stopnje Slikarstvo na UL ALUO izvajala dva nova izbirna strokovna predmeta, Living Archive – feministično kuratorstvo in sodobne umetniške prakse I ter Living Archive – feministično kuratorstvo in sodobne umetniške prakse II.

Nova izbirna strokovna predmeta, Living Archive – feministično kuratorstvo in sodobne umetniške prakse I in II, bosta na voljo študentom univerzitetnega magistrskega programa 2. stopnje Slikarstvo in tudi študentom ostalih programov 2. stopnje na UL ALUO.

Izvedbo predmetov omogočata fundacija Erste Stiftung in World University Service (WUS) Austria. V celoti ju bo izvajala doc. dr. Jelena Petrović.

Več o predavateljici in o vsebini predmetov si lahko preberete v spodnjem dokumentu.