Gostovanje profesorjev grafičnega oblikovanja s Portugalske

Vabljeni na predstavitev

Escola superior de artes e design Caldas da Rainha na Portugalskem

in grafično delavnico s predavatelji šole.

V sredo, 26. aprila 2017, ob 15.00

v Jenkovem seminarju na UL ALUO, Dolenjska cesta 83.

Paulo Silva (pedagog in vodja Oddelka za grafično in multimedijsko oblikovanje), Miguel Macedo (predavatelj grafičnega oblikovanja) in Paulo Costa (tehnik s področja digitalnega tiska) z Escola superior de artes e design Caldas da Rainha, ki jih na UL ALUO gostimo v okviru programa Erasmus Mobility, bodo predstavili svojo institucijo in študijske programe vizualnih komunikacij.

Po predstavitvi ste študenti grafičnega oblikovanja in ostali vabljeni še na grafično delavnico »Brand Design and Mutant Brand«. Za udeležbo potrebujete pisalo, škarje in lepilo.

»In the workshop there will be presented some Portuguese case studies, brand books, and brand proposals of main graphic design studios. After that you will work on some portuguese brands, with different concepts, materials and technics, in order to present some alternative versions of the original brand.«

Foto: vir