12. 12. 2014

Diplomanti, bodite obveščeni o dogajanju na ALUO

Na Akademiji za likovno umetnost in oblikovanje pogosto organiziramo dogodke, ki so zanimivi ne le za študente akademije, ampak tudi za diplomante. Zato smo se odločili sestaviti seznam vseh diplomantov od leta 1984 dalje, ki bi jih lahko vabili na strokovna predavanja, odprtja razstav in razne druge dogodke, ki bi še bolj povezali skupnost sedanjih in nekdanjih študentov.

Zato vse diplomante ALUO naprošamo, da nam sporočite svoj elektronski naslov ter ime in priimek (tudi priimek ob diplomiranju, če se je ta kasneje spremenil) na naslov niveselizabeta.rojec@aluo.uni-lj.si. Podatkov ne bomo razkrivali tretjim osebam.

Če ste sami v stiku z nekdanjimi sošolci, vas prosimo, da tudi njim posredujete to novico, saj bomo le z združenimi močmi dosegli skupen cilj – čimbolj popoln Klub ALUO alumni.