11. 5. 2018

ALUO organizira delavnico v okviru projekta Co-Create

Del evropskega projekta Co-Create, ki poteka pod okriljem platforme Erasmus+, bo delavnica z naslovom »Graphic design will save the world right after rock and roll does. — David Carson«. Ta bo potekala 15., 22. in 29. maja v prostorih UL ALUO na Dolenjski 83.

Na delavnici, ki jo bo vodila izr. prof. Petra Černe Oven, bomo raziskovali stigme, ki v nekaterih področjih oblikovanja spremljajo termin družbeno oblikovanje. Sistematično bomo razgradili obstoječ ciničen pristop in pokazali načine, kako lahko oblikovanje dnevno spreminja družbo na bolje.

Pri projektu ERASMUS+ K2: CO-CREATE  sodelujemo s: Creative Region Linz & Upper Austria (Avstrija), University of Art and Design (Avstrija), Deusto University (Španija), Creative Industries Kosice (Slovaška) in European Creative Business Network.

Več informacij najdete na: www.cocreate.training

Cocreate

Partnerji: